Kontakt

  • Siedziba

    F.H. "drewno" Sp. z o.o.
    ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
    tel.: (042) 633 48 04
    fax: (042) 632 73 32
    e-mail: Sekretariat sekretariat@drewnofh.eu

    e-mail: Kadry kadry@drewnofh.eu

    e-mail: Księgowość ksiegowosc@drewnofh.eu

    e-mail: Prezes Jacek Czajka jacek@drewnofh.eu

    e-mail: Prezes Sławomir Czajka slawek@drewnofh.eu



    SPRZEDAŻ - PRODUKTY DRZEWNE
    podłogi
    płyta klejona
    blaty
    parapety
    brykiet

    ul. Piłsudskiego 143, 92-412 Łódź
    tel/ fax.: (042) 676 14 44
    czynne:
    pn-pt: 8:00-18:00
    sobota: 8:00-13:00
    e-mail: kierownik sklepu Krzysztof Frankiewicz krzysiek@drewnofh.eu



    Transport
    ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
    tel.: (042) 672 50 61
    tel. kom.: 0 607 328 330
    e-mail: kierownik Janusz Kałczak transport@drewnofh.eu


    Eksport
    ul. Rokicińska 142, Łódź 92-412
    tel.: (042) 674 87 32
    tel. kom.: 0 607 328 327
    e-mail: export@drewnofh.com.pl

    Sklepy

    Sklep (okucia meblowe)
    ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
    kierownik sklepu: tel.:(042) 672 68 09
    sklep: tel.:(042) 672 53 21
    kom: 601 318 137
    fax: (042) 672 50 55
    czynny pn-pt: 8:00-18:00
    sobota: 8:00-13:00
    e-mail: kierownik sklepu Wiktor Czajka wiktor@drewnofh.eu

    e-mail: kierownik sklepu Robert Sarleja robert@drewnofh.eu

    e-mail: sprzedaż Damian Pietrzak damian@drewnofh.eu

    e-mail: sprzedaż Marcin Kozub marcin@drewnofh.eu


    Sklep Sobieradek II
    ul.Kasprzaka 4a, 91-083 Łódź
    kierownik sklepu: tel./fax:(042) 634 24 74
    kom: 607 323 660
    sklep: tel.: (042) 634 24 90
    czynny pn-pt: 8:00-18:00
    sobota: 8:00-13:00
    e-mail: kierownik sklepu Maciej Stasinowski, Roman Janiec sobieradek@drewnofh.eu
    e-mail sprzedaż Remigiusz Obijalski sobieradek1@drewnofh.eu



    Sklep Sobieradek III
    ul. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź
    tel./fax: (042) 676 14 44
    czynny pn-pt: 8:00-18:00
    sobota: 8:00-13:00
    e-mail: kierownik sklepu Krzysztof Frankiewicz krzysiek@drewnofh.eu

    Hurtownie

    Hurtownia
    ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
    tel.: (042) 672 51 13
    (042) 674 43 66
    (042) 672 53 92
    fax: (042) 674 82 01
    kom. 605 284 030
    kierownik hurt. tel: 693 405 073
    przedstawiciel handlowy
    (płyty OSB,MFP) tel: 607 600 796
    czynna pn-pt: 8:00-16:00
    sobota: 8:00-13:00
    e-mail:kierownik Zbigniew Kaca zbyszek@drewnofh.eu

    e-mail:  anna@drewnofh.eu
    e-mail: sprzedaż Mirosław Wolanowski plytyrokicinska@drewnofh.eu

    e-mail: sprzedaż Dariusz Szklarz plytyrokicinska1@drewnofh.eu
    Hurtownia
    ul. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź
    tel.: (042) 676 13 13
    fax: (042) 676 13 12
    tel.kom. 601937643
    czynna pn-pt: 8:00-18:00
    sobota: 8:00-13:00
    e-mail: kierownik hurtowni Marcin Bednarek m.bednarek@drewnofh.eu

    e-mail : sprzedaż Wojciech Parulski plytypilsudskiego@drewnofh.eu

     

     

Formularz kontaktowy

 
 

pola wymagane oznaczone *