Formularz kontaktowy

AUTORYZOWANY DYSTRTBUTOR

Blum
Pfleiderer

kontakt

Główna Siedziba Firmy

F.H. "Drewno" Sp. z o.o.
ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
tel.: (42) 633 48 04
fax: (42) 632 73 32

czynna pn-pt: 8:00-16:00
e-mail: Sekretariat sekretariat@drewnofh.eu
e-mail: Kadry kadry@drewnofh.eu
e-mail: Księgowość ksiegowosc@drewnofh.eu
e-mail: Prezes Jacek Czajka jacek@drewnofh.eu
e-mail: Prezes Sławomir Czajka slawek@drewnofh.eu

 

Hurtownia I ( Dział Płyt ) - Rokicińska 142

ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
tel.: (42) 672 51 13, (42) 674 43 66
kom. 605 284 030, 607 600 796, 785 440 580
czynna pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00
kierownik Zbigniew Kaca - 693405073, zbyszek@drewnofh.eu
e-mail: Anna Kołodziejska -anna@drewnofh.eu
e-mail: sprzedaż Damian Pietrzak - plytyrokicinska@drewnofh.eu
e-mail: sprzedaż Kamil Czupryn - plytyrokicinska1@drewnofh.eu

Sklep ( Okucia Meblowe) - Rokicińska 142

ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
kierownik sklepu: tel.:(42) 672 68 09
sklep: tel.:(42) 672 53 21
kom: 601 318 137
czynny pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00
e-mail: kierownik sklepu Wiktor Czajka - wiktor@drewnofh.eu
e-mail: kierownik sklepu Robert Sarleja – 605 244 087, robert@drewnofh.eu
e-mail: sprzedaż Marcin Kozub - marcin@drewnofh.eu

Hurtownia II ( Dział Płyt ) - Św. Teresy 91

ul. Św.Teresy 91, 91-341 Łódź
tel.kom. 609001559 ; 601937643 ; 601393799

czynna pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00
e-mail : kierownik hurtowni Maciej Stasinowski - maciek.drewno@wp.pl

e-mail: kierownik hurtowni Marcin Bednarek - m.bednarek@drewnofh.eu

 

Sklep ( Okucia Meblowe) - Św. Teresy 91

ul. Św. Teresy 91, 92-341 Łódź
tel. 533 310 364, 533 310 366, 533 310 367, 607-735-460

czynny pn-pt: 8:00-16:00
sobota: 8:00-13:00
e-mail: akcesoria@drewnofh.eu

e-mail: Roman Janiec romek@drewnofh.eu

e-mail: Agnieszka Matusiak amatusiak@drewnofh.eu

Dział Transportu

ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź
tel.: (42) 672 50 61  kom: 607 328 330
e-mail: kierownik Janusz Kałczak  transport@drewnofh.eu